购买 BAS40C-EVL-CT | BAS40C-EVL-CT数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BAS40C-EVL-CT
BAS40C-EVL-CT
BAS40C-EVL-CT
仅供参考
零件编号 BAS40C-EVL-CT
制造商 Venkel
描述 Recitifier Array,SOT-23,40V,200m
送货服务
BAS40C-EVL-CT参数
制造商Venkel
系列-
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)40 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)200mA
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 40 mA
速度Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 25 V
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
安装类型Surface Mount
包/箱TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
供应商设备包-
BAS40C-EVL-CT Packaging
Insepction
BAS40C-EVL-CT FAQ
  • 1. How to order BAS40C-EVL-CT on Heisener?
  • 3. Are the BAS40C-EVL-CT price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BAS40C-EVL-CT?
BAS40C-EVL-CT 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。