购买 BAS40-5-13-F | BAS40-5-13-F数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BAS40-5-13-F
BAS40-5-13-F
BAS40-5-13-F
仅供参考
零件编号 BAS40-5-13-F
制造商 Diodes Incorporated
描述 DIODE ARR SCHOT 40V 200MA SOT23
送货服务
BAS40-5-13-F参数
制造商Diodes Incorporated
系列-
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)40 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)200mA
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 40 mA
速度Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
反向恢复时间(trr)5 ns
电流 - 反向泄漏@Vr200 nA @ 30 V
工作温度 - 结-55°C ~ 125°C
安装类型Surface Mount
包/箱TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
供应商设备包SOT-23-3
BAS40-5-13-F Packaging
Insepction
BAS40-5-13-F FAQ
  • 1. How to order BAS40-5-13-F on Heisener?
  • 3. Are the BAS40-5-13-F price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BAS40-5-13-F?
BAS40-5-13-F 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。