购买 APX803L-28W5-7 | APX803L-28W5-7数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
APX803L-28W5-7
APX803L-28W5-7
APX803L-28W5-7
仅供参考
零件编号 APX803L-28W5-7
制造商 Diodes Incorporated
描述 RESET GENERATOR SOT25 T&R 3K
送货服务
APX803L-28W5-7参数
制造商Diodes Incorporated
类别集成电路(IC) - PMIC - 监控器
封装-
ECAD
系列-
类型Voltage Detector
监控的电压数1
产量Open Drain or Open Collector
重启Active Low
重置超时0ms Typical
电压 - 阈值2.8V
工作温度-40°C ~ 85°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-74A, SOT-753
供应商设备包SOT-25
APX803L-28W5-7 Packaging
Insepction
APX803L-28W5-7 FAQ
  • 1. How to order APX803L-28W5-7 on Heisener?
  • 3. Are the APX803L-28W5-7 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of APX803L-28W5-7?
APX803L-28W5-7 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
APX803L-28W5-7
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
APX803L-28W5-7 QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
X2BS
RF CROSSOVER RF & RF 6GHZ