购买 APT30D60SG | APT30D60SG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
APT30D60SG
APT30D60SG
APT30D60SG
仅供参考
零件编号 APT30D60SG
制造商 Microchip Technology
描述 DIODE GEN PURP 600V 30A D3
送货服务
APT30D60SG参数
制造商Microchip Technology
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)600 V
电流 - 平均整流(Io)30A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.8 V @ 30 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)85 ns
电流 - 反向泄漏@Vr250 µA @ 600 V
电容@ Vr,F-
安装类型Surface Mount
包/箱TO-268-3, D3PAK (2 Leads + Tab), TO-268AA
供应商设备包D3PAK
工作温度 - 结-55°C ~ 175°C
APT30D60SG Packaging
Insepction
APT30D60SG FAQ
  • 1. How to order APT30D60SG on Heisener?
  • 3. Are the APT30D60SG price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of APT30D60SG?
APT30D60SG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。