购买 APT2X30S20J | APT2X30S20J数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
APT2X30S20J
APT2X30S20J
APT2X30S20J
仅供参考
零件编号 APT2X30S20J
制造商 Microchip Technology
描述 DIODE MOD SCHOTT 200V 45A SOT227
数据表
封装 -
ECAD
库存 105 piece(s)
送货服务
APT2X30S20J参数
制造商Microchip Technology
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列-
二极管配置2 Independent
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)200 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)45A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If850 mV @ 30 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)55 ns
电流 - 反向泄漏@Vr500 µA @ 200 V
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
安装类型Chassis Mount
包/箱SOT-227-4, miniBLOC
供应商设备包SOT-227 (ISOTOP®)
APT2X30S20J Packaging
Insepction
APT2X30S20J FAQ
  • 1. How to order APT2X30S20J on Heisener?
  • 3. Are the APT2X30S20J price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of APT2X30S20J?
APT2X30S20J 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。