购买 AP7383-36WW-7 | AP7383-36WW-7数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
AP7383-36WW-7
AP7383-36WW-7
AP7383-36WW-7
仅供参考
零件编号 AP7383-36WW-7
制造商 Diodes Incorporated
描述 LDO CMOS LOWCURR SOT25 T&R 3K
送货服务
AP7383-36WW-7参数
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)30V
电压 - 输出(最小/固定)3.6V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)1.5V @ 150mA
电流 - 输出150mA
电流 - 静态(Iq)3 µA
电流 - 电源(最大)3 µA
PSRR-
控制功能-
保护功能Over Current, Over Temperature
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-74A, SOT-753
供应商设备包SOT-25
AP7383-36WW-7 Packaging
Insepction
AP7383-36WW-7 FAQ
  • 1. How to order AP7383-36WW-7 on Heisener?
  • 3. Are the AP7383-36WW-7 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of AP7383-36WW-7?
AP7383-36WW-7 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。