购买 AP7375-33Y-13 | AP7375-33Y-13数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
AP7375-33Y-13
AP7375-33Y-13
AP7375-33Y-13
仅供参考
零件编号 AP7375-33Y-13
制造商 Diodes Incorporated
描述 LDO CMOS LOWCURR SOT89 T&R 2.5K
送货服务
AP7375-33Y-13参数
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)45V
电压 - 输出(最小/固定)3.3V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)0.36V @ 100mA
电流 - 输出300mA
电流 - 静态(Iq)5 µA
电流 - 电源(最大)-
PSRR85dB (1kHz)
控制功能Current Limit
保护功能Over Current, Over Temperature, Short Circuit
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-243AA
供应商设备包SOT-89-3
AP7375-33Y-13 Packaging
Insepction
AP7375-33Y-13 FAQ
  • 1. How to order AP7375-33Y-13 on Heisener?
  • 3. Are the AP7375-33Y-13 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of AP7375-33Y-13?
AP7375-33Y-13 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
AP7375-33Y-13
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
AP7375-33Y-13 QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
FIXED IND 3.5UH 22.5A 3.1 MOHM