购买 AP7368D-18RS4-7 | AP7368D-18RS4-7数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
AP7368D-18RS4-7
AP7368D-18RS4-7
AP7368D-18RS4-7
仅供参考
零件编号 AP7368D-18RS4-7
制造商 Diodes Incorporated
描述 LDO CMOS HICURR X1-DFN1612-8 T&R
送货服务
AP7368D-18RS4-7参数
系列-
应用LDO, Cameras, Wireless Devices
电压 - 输入1.7V ~ 5.5V
输出数量1
电压 - 输出1.8V
工作温度-40°C ~ 85°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱8-XFDFN Exposed Pad
供应商设备包X1-DFN1612-8 (Type B)
AP7368D-18RS4-7 Packaging
Insepction
AP7368D-18RS4-7 FAQ
  • 1. How to order AP7368D-18RS4-7 on Heisener?
  • 3. Are the AP7368D-18RS4-7 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of AP7368D-18RS4-7?
AP7368D-18RS4-7 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。