购买 AP7362-18SP-13 | AP7362-18SP-13数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
AP7362-18SP-13
AP7362-18SP-13
AP7362-18SP-13
仅供参考
零件编号 AP7362-18SP-13
制造商 Diodes Incorporated
描述 LDO CMOS HICURR SO-8EP T&R 2.5K
送货服务
AP7362-18SP-13参数
制造商Diodes Incorporated
类别集成电路(IC) - PMIC - 稳压器 - 线性
封装-
ECAD
系列-
输出配置Positive
输出类型Fixed
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)5.5V
电压 - 输出(最小/固定)1.8V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)-
电流 - 输出1.5A
电流 - 静态(Iq)-
电流 - 电源(最大)1.3 mA
PSRR65dB ~ 61dB (120Hz ~ 1kHz)
控制功能Current Limit, Enable
保护功能Over Current, Over Temperature, Short Circuit
工作温度-40°C ~ 85°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
供应商设备包8-SO-EP
AP7362-18SP-13 Packaging
Insepction
AP7362-18SP-13 FAQ
  • 1. How to order AP7362-18SP-13 on Heisener?
  • 3. Are the AP7362-18SP-13 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of AP7362-18SP-13?
AP7362-18SP-13 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。