购买 AP7353D-33FS4-7 | AP7353D-33FS4-7数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
AP7353D-33FS4-7
AP7353D-33FS4-7
AP7353D-33FS4-7
仅供参考
零件编号 AP7353D-33FS4-7
制造商 Diodes Incorporated
描述 LDO CMOS LOWCURR X2-DFN1010-4 (T
送货服务
AP7353D-33FS4-7参数
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)5.5V
电压 - 输出(最小/固定)3.3V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)0.142V @ 250mA
电流 - 输出250mA
电流 - 静态(Iq)27 µA
电流 - 电源(最大)-
PSRR90dB ~ 70dB (100Hz ~ 10kHz)
控制功能Current Limit, Enable
保护功能Over Current, Over Temperature, Short Circuit
工作温度-40°C ~ 85°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱4-XDFN Exposed Pad
供应商设备包X2-DFN1010-4 (Type B)
AP7353D-33FS4-7 Packaging
Insepction
AP7353D-33FS4-7 FAQ
  • 1. How to order AP7353D-33FS4-7 on Heisener?
  • 3. Are the AP7353D-33FS4-7 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of AP7353D-33FS4-7?
AP7353D-33FS4-7 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。