购买 AP7347D-18W5-7 | AP7347D-18W5-7数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
AP7347D-18W5-7
AP7347D-18W5-7
AP7347D-18W5-7
仅供参考
零件编号 AP7347D-18W5-7
制造商 Diodes Incorporated
描述 LDO CMOS LOWCURR SOT25 T&R 3K
送货服务
AP7347D-18W5-7参数
制造商Diodes Incorporated
类别集成电路(IC) - PMIC - 稳压器 - 线性
封装-
ECAD
系列-
输出配置Positive
输出类型Fixed
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)5.5V
电压 - 输出(最小/固定)1.8V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)0.55V @ 500mA
电流 - 输出500mA
电流 - 静态(Iq)125 µA
电流 - 电源(最大)-
PSRR75dB (1kHz)
控制功能Current Limit, Enable
保护功能Over Current, Over Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO)
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Surface Mount, Wettable Flank
包/箱6-WDFN Exposed Pad
供应商设备包W-DFN2020-6 (SWP) (Type A1)
AP7347D-18W5-7 Packaging
Insepction
AP7347D-18W5-7 FAQ
  • 1. How to order AP7347D-18W5-7 on Heisener?
  • 3. Are the AP7347D-18W5-7 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of AP7347D-18W5-7?
AP7347D-18W5-7 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。