购买 ADP3000ARU-REEL | ADP3000ARU-REEL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
ADP3000ARU-REEL
ADP3000ARU-REEL
ADP3000ARU-REEL
仅供参考
零件编号 ADP3000ARU-REEL
制造商 Analog Devices Inc.
描述 IC REG BUCK-BST ADJ 1.5A 14TSSOP
送货服务
ADP3000ARU-REEL参数
制造商Analog Devices Inc.
类别集成电路(IC) - PMIC - 稳压器 - DC DC 开关稳压器
系列-
功能Step-Up/Step-Down
输出配置Positive
拓扑Buck-Boost
输出类型Adjustable
输出数量1
电压 - 输入(最小值)2V
电压 - 输入(最大值)30V
电压 - 输出(最小/固定)1.245V
电压 - 输出(最大值)30V
电流 - 输出1.5A (Switch)
频率 - 切换400kHz
同步整流器No
工作温度-40°C ~ 85°C
安装类型Surface Mount
包/箱14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
供应商设备包14-TSSOP
ADP3000ARU-REEL Packaging
Insepction
ADP3000ARU-REEL FAQ
  • 1. How to order ADP3000ARU-REEL on Heisener?
  • 3. Are the ADP3000ARU-REEL price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of ADP3000ARU-REEL?
ADP3000ARU-REEL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。