购买 8N9PF10VA-167NRGI | 8N9PF10VA-167NRGI数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
8N9PF10VA-167NRGI
8N9PF10VA-167NRGI
8N9PF10VA-167NRGI
仅供参考
零件编号 8N9PF10VA-167NRGI
制造商 Renesas Electronics Corporation
描述 NETWORK TIMING
送货服务
8N9PF10VA-167NRGI参数
类别集成电路(IC) - 时钟/计时 - 时钟发生器,PLL,频率合成器
封装-
ECAD
系列-
类型-
PLL-
输入-
产量-
电路数量-
比率 - 输入:输出-
差分 - 输入:输出-
频率 - 最大-
除法器/乘法器-
电压 - 电源-
工作温度-
安装类型-
包/箱-
供应商设备包-
8N9PF10VA-167NRGI Packaging
Insepction
8N9PF10VA-167NRGI FAQ
  • 1. How to order 8N9PF10VA-167NRGI on Heisener?
  • 3. Are the 8N9PF10VA-167NRGI price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 8N9PF10VA-167NRGI?
8N9PF10VA-167NRGI 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
8N9PF10VA-167NRGI
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
8N9PF10VA-167NRGI QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
DF11-10DP-2DS(24)
CONN HEADER 10POS 2MM RT ANG TIN