购买 8503003YC | 8503003YC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
8503003YC
8503003YC
8503003YC
仅供参考
零件编号 8503003YC
制造商 Analog Devices Inc.
描述 VREF, THIN FILM (AD2702SD)
送货服务
8503003YC参数
制造商Analog Devices Inc.
类别集成电路(IC) - PMIC - 电压基准
封装-
ECAD
系列-
参考类型Series
输出类型Fixed
电压 - 输出(最小/固定)10V
电压 - 输出(最大值)-
电流 - 输出5 mA
公差-
温度系数-
噪音 - 0.1Hz至10Hz150µVp-p
噪音 - 10Hz至10kHz-
电压 - 输入13.5V ~ 16.5V
供电17mA
电流 - 阴极-
工作温度-55°C ~ 125°C (TA)
安装类型Through Hole
包/箱14-CDIP (0.300", 7.62mm)
供应商设备包14-CDIP
8503003YC Packaging
Insepction
8503003YC FAQ
  • 1. How to order 8503003YC on Heisener?
  • 3. Are the 8503003YC price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 8503003YC?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 8503003YC.
8503003YC 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。