购买 5X35023B-002NXGI8 | 5X35023B-002NXGI8数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
5X35023B-002NXGI8
5X35023B-002NXGI8
5X35023B-002NXGI8
仅供参考
零件编号 5X35023B-002NXGI8
制造商 Renesas Electronics Corporation
描述 IC CLOCK GENERATOR 24QFN
送货服务
5X35023B-002NXGI8参数
类别集成电路(IC) - 时钟/计时 - 时钟发生器,PLL,频率合成器
封装-
ECAD
系列-
类型-
PLL-
输入-
产量-
电路数量-
比率 - 输入:输出-
差分 - 输入:输出-
频率 - 最大-
除法器/乘法器-
电压 - 电源-
工作温度-
安装类型-
包/箱-
供应商设备包-
5X35023B-002NXGI8 Packaging
Insepction
5X35023B-002NXGI8 FAQ
  • 1. How to order 5X35023B-002NXGI8 on Heisener?
  • 3. Are the 5X35023B-002NXGI8 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 5X35023B-002NXGI8?
5X35023B-002NXGI8 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
5X35023B-002NXGI8
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
5X35023B-002NXGI8 QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
ADV7181CBSTZ
IC VIDEO DECODER SDTV RGB 64LQFP
EEE-FK1V100R
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD