购买 5P35023-160NLGI8 | 5P35023-160NLGI8数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
5P35023-160NLGI8
5P35023-160NLGI8
5P35023-160NLGI8
仅供参考
零件编号 5P35023-160NLGI8
制造商 Renesas Electronics Corporation
描述 IC CLOCK GENERATOR 24QFN
送货服务
5P35023-160NLGI8参数
供应商设备包-
5P35023-160NLGI8 Packaging
Insepction
5P35023-160NLGI8 FAQ
  • 1. How to order 5P35023-160NLGI8 on Heisener?
  • 3. Are the 5P35023-160NLGI8 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 5P35023-160NLGI8?
5P35023-160NLGI8 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
Quick Inquiry
5P35023-160NLGI8
联系我们
5P35023-160NLGI8 QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
B6B-PH-K-S
CONN HEADER PH TOP 6POS 2MM
STD03P
TRANS PNP DARL 160V 15A TO-3P-5