购买 5962-9073001HYC | 5962-9073001HYC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
5962-9073001HYC
5962-9073001HYC
5962-9073001HYC
仅供参考
零件编号 5962-9073001HYC
制造商 Analog Devices Inc.
描述 IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 24CDIP
送货服务
5962-9073001HYC参数
制造商Analog Devices Inc.
类别集成电路(IC) - 线性 - 放大器 - 仪表,运算放大器,缓冲器放大器
封装-
ECAD
系列-
放大器类型General Purpose
电路数量1
输出类型-
摆率300V/µs
增益带宽产品-
-3db带宽16 MHz
电流 - 输入偏差-
电压 - 输入偏移500 µV
供电-
电流 - 输出/通道50 mA
电压 - 电源,单/双(±)-
工作温度-55°C ~ 125°C
安装类型Through Hole
包/箱24-CDIP (0.300", 7.62mm)
供应商设备包24-CDIP
5962-9073001HYC Packaging
Insepction
5962-9073001HYC FAQ
  • 1. How to order 5962-9073001HYC on Heisener?
  • 3. Are the 5962-9073001HYC price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 5962-9073001HYC?
5962-9073001HYC 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。