购买 54F398DM | 54F398DM数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
54F398DM
54F398DM
54F398DM
仅供参考
零件编号 54F398DM
制造商 National Semiconductor
描述 D FLIP-FLOP, F/FAST SERIES TTL
送货服务
54F398DM参数
类别集成电路(IC) - 逻辑 - 信号开关,多路复用器,解码器
封装-
ECAD
系列54F
类型-
电路-
独立电路-
电流 - 输出高,低-
电压源-
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
工作温度-55°C ~ 125°C
安装类型Through Hole
包/箱20-CDIP (0.300", 7.62mm)
供应商设备包20-CERDIP
54F398DM Packaging
Insepction
54F398DM FAQ
  • 1. How to order 54F398DM on Heisener?
  • 3. Are the 54F398DM price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 54F398DM?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 54F398DM.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as 54F398DM pin diagram, 54F398DM datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
54F398DM 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。