购买 54F352DM | 54F352DM数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
54F352DM
54F352DM
54F352DM
仅供参考
零件编号 54F352DM
制造商 National Semiconductor
描述 MULTIPLEXER, F/FAST SERIES
送货服务
54F352DM参数
ECAD
系列54F
类型Data Selector/Multiplexer
电路2 x 4:1
独立电路1
电流 - 输出高,低1mA, 20mA
电压源Single Supply
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
工作温度-55°C ~ 125°C
安装类型Through Hole
包/箱16-CDIP (0.300", 7.62mm)
供应商设备包16-CDIP
54F352DM Packaging
Insepction
54F352DM FAQ
  • 1. How to order 54F352DM on Heisener?
  • 3. Are the 54F352DM price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 54F352DM?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 54F352DM.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as 54F352DM pin diagram, 54F352DM datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
54F352DM 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。