购买 54F258ALMQB | 54F258ALMQB数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
54F258ALMQB
54F258ALMQB
54F258ALMQB
仅供参考
零件编号 54F258ALMQB
制造商 National Semiconductor
描述 MULTIPLEXER, F/FAST SERIES
送货服务
54F258ALMQB参数
ECAD
系列54F
类型Data Selector/Multiplexer
电路4 x 2:1
独立电路1
电流 - 输出高,低3mA, 20mA
电压源Single Supply
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
工作温度-55°C ~ 125°C
安装类型Surface Mount
包/箱20-CLCC
供应商设备包20-LCCC (8.89x8.89)
54F258ALMQB Packaging
Insepction
54F258ALMQB FAQ
  • 1. How to order 54F258ALMQB on Heisener?
  • 3. Are the 54F258ALMQB price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 54F258ALMQB?
54F258ALMQB 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。