购买 15SQ045-3G | 15SQ045-3G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
15SQ045-3G
15SQ045-3G
15SQ045-3G
仅供参考
零件编号 15SQ045-3G
制造商 Diotec Semiconductor
描述 SCHOTTKY D5.4X7.5 45V 15A 150C
送货服务
15SQ045-3G参数
制造商Diotec Semiconductor
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)45 V
电流 - 平均整流(Io)15A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If530 mV @ 15 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr300 µA @ 45 V
电容@ Vr,F-
安装类型Through Hole
包/箱P600, Axial
供应商设备包P600
工作温度 - 结-50°C ~ 150°C
15SQ045-3G Packaging
Insepction
15SQ045-3G FAQ
  • 1. How to order 15SQ045-3G on Heisener?
  • 3. Are the 15SQ045-3G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 15SQ045-3G?
15SQ045-3G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。