购买 ZXMS6006DGQ-13 | ZXMS6006DGQ-13数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
ZXMS6006DGQ-13
ZXMS6006DGQ-13
ZXMS6006DGQ-13
仅供参考
零件编号 ZXMS6006DGQ-13
制造商 Diodes Incorporated
描述 LOW SIDE INTELLIFET SOT223
送货服务
ZXMS6006DGQ-13参数
制造商Diodes Incorporated
类别集成电路(IC) - PMIC - 配电开关,负载驱动器
封装-
ECAD
系列-
开关类型General Purpose
输出数量1
比率 - 输入:输出1:1
输出配置Low Side
输出类型N-Channel
接口On/Off
电压 - 负载60V (Max)
电压 - 电源(Vcc / Vdd)3.3V, 5V
电流 - 输出(最大)2.8A
Rds On(Typ)75mOhm
输入类型Non-Inverting
特征Auto Restart
故障保护Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit
工作温度-40°C ~ 125°C (TA)
包/箱TO-261-4, TO-261AA
供应商设备包SOT-223-3
ZXMS6006DGQ-13 Packaging
Insepction
ZXMS6006DGQ-13 FAQ
  • 1. How to order ZXMS6006DGQ-13 on Heisener?
  • 3. Are the ZXMS6006DGQ-13 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of ZXMS6006DGQ-13?
ZXMS6006DGQ-13 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。