购买 ZXMS6004FFQ-7 | ZXMS6004FFQ-7数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
ZXMS6004FFQ-7
ZXMS6004FFQ-7
ZXMS6004FFQ-7
仅供参考
零件编号 ZXMS6004FFQ-7
制造商 Diodes Incorporated
描述 LOW SIDE INTELLIFET SOT23F T&R 3
送货服务
ZXMS6004FFQ-7参数
制造商Diodes Incorporated
类别集成电路(IC) - PMIC - 配电开关,负载驱动器
系列-
开关类型General Purpose
输出数量1
比率 - 输入:输出1:1
输出配置Low Side
输出类型N-Channel
接口-
电压 - 负载60V
电压 - 电源(Vcc / Vdd)0V ~ 5.5V
电流 - 输出(最大)1.3A
Rds On(Typ)350mOhm
输入类型Non-Inverting
特征-
故障保护Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit, UVLO
工作温度-40°C ~ 125°C (TA)
包/箱SOT-23-3 Flat Leads
供应商设备包SOT-23F
ZXMS6004FFQ-7 Packaging
Insepction
ZXMS6004FFQ-7 FAQ
  • 1. How to order ZXMS6004FFQ-7 on Heisener?
  • 3. Are the ZXMS6004FFQ-7 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of ZXMS6004FFQ-7?
ZXMS6004FFQ-7 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。