购买 ZXLD1350QET5TA | ZXLD1350QET5TA数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
ZXLD1350QET5TA
ZXLD1350QET5TA
ZXLD1350QET5TA
仅供参考
零件编号 ZXLD1350QET5TA
制造商 Diodes Incorporated
描述 LED MV INT SWITCH TSOT25 T&R 3K
送货服务
ZXLD1350QET5TA参数
制造商Diodes Incorporated
类别集成电路(IC) - PMIC - LED 驱动器
封装-
ECAD
系列-
类型DC DC Regulator
拓扑Step-Down (Buck)
内部开关Yes
输出数量1
电压 - 电源(最小)7V
电压 - 电源(最大)30V
电压 - 输出1.25V ~ 30V
电流 - 输出/通道350mA
频率1MHz
调光PWM
应用General Purpose
工作温度-40°C ~ 105°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
供应商设备包TSOT-25
ZXLD1350QET5TA Packaging
Insepction
ZXLD1350QET5TA FAQ
  • 1. How to order ZXLD1350QET5TA on Heisener?
  • 3. Are the ZXLD1350QET5TA price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of ZXLD1350QET5TA?
ZXLD1350QET5TA 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。