购买 XR46004ETCTR-Q | XR46004ETCTR-Q数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
XR46004ETCTR-Q
XR46004ETCTR-Q
XR46004ETCTR-Q
仅供参考
零件编号 XR46004ETCTR-Q
制造商 MaxLinear, Inc.
描述 IC LED DRVR LINEAR 600MA TO252-5
送货服务
XR46004ETCTR-Q参数
制造商MaxLinear, Inc.
类别集成电路(IC) - PMIC - LED 驱动器
封装-
ECAD
系列-
类型Linear
拓扑-
内部开关-
输出数量1
电压 - 电源(最小)5V
电压 - 电源(最大)50V
电压 - 输出75V
电流 - 输出/通道600mA
频率-
调光-
应用Lighting
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-252-6, DPAK (5 Leads + Tab)
供应商设备包TO-252-5
XR46004ETCTR-Q Packaging
Insepction
XR46004ETCTR-Q FAQ
  • 1. How to order XR46004ETCTR-Q on Heisener?
  • 3. Are the XR46004ETCTR-Q price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of XR46004ETCTR-Q?
XR46004ETCTR-Q 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。