购买 XC9141E34CER-G | XC9141E34CER-G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
XC9141E34CER-G
XC9141E34CER-G
XC9141E34CER-G
仅供参考
零件编号 XC9141E34CER-G
制造商 Torex Semiconductor Ltd
描述 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C
送货服务
XC9141E34CER-G参数
类别集成电路(IC) - PMIC - 稳压器 - DC DC 开关稳压器
封装-
ECAD
系列*
功能-
输出配置-
拓扑-
输出类型-
输出数量-
电压 - 输入(最小值)-
电压 - 输入(最大值)-
电压 - 输出(最小/固定)-
电压 - 输出(最大值)-
电流 - 输出-
频率 - 切换-
同步整流器-
工作温度-
安装类型-
包/箱-
供应商设备包-
XC9141E34CER-G Packaging
Insepction
XC9141E34CER-G FAQ
  • 1. How to order XC9141E34CER-G on Heisener?
  • 3. Are the XC9141E34CER-G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of XC9141E34CER-G?
XC9141E34CER-G相关产品
416F52025AKR 416F52025AKR CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 52.000 MHZ 8PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
hotMMBF5485 MMBF5485 Fairchild/ON Semiconductor, JFET N-CH 25V 10MA SOT23, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
D2FD-2L30-1H D2FD-2L30-1H Omron Electronics Inc-EMC Div, SWITCH SNAP ACTION SPDT 2A 125V, -, * 查看
ORNTV20022502UF ORNTV20022502UF Vishay Thin Film, RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
TVS06RK-23-55JN TVS06RK-23-55JN Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP, -, * 查看
VI-24L-EW-B1 VI-24L-EW-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W, Full Brick, * 查看
VI-B5N-EW-F1 VI-B5N-EW-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W, Full Brick, * 查看
XC9141E34CER-G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
XC9141E34CER-G
D# XC9141E34CER-G
DC/DC Converter Synchronous Step-Up Single 3.4V 0.8A 0.65V to 6V 6-Pin USP-C T/R - Tape and Reel (Alt: XC9141E34CER-G)
RoHS: Compliant
0
XC9141E34CER-G
D# XC9141E34CER-G-ND