购买 XC9141E31CER-G | XC9141E31CER-G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
XC9141E31CER-G
XC9141E31CER-G
XC9141E31CER-G
仅供参考
零件编号 XC9141E31CER-G
制造商 Torex Semiconductor Ltd
描述 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C
送货服务
XC9141E31CER-G参数
类别集成电路(IC) - PMIC - 稳压器 - DC DC 开关稳压器
封装-
ECAD
系列*
功能-
输出配置-
拓扑-
输出类型-
输出数量-
电压 - 输入(最小值)-
电压 - 输入(最大值)-
电压 - 输出(最小/固定)-
电压 - 输出(最大值)-
电流 - 输出-
频率 - 切换-
同步整流器-
工作温度-
安装类型-
包/箱-
供应商设备包-
XC9141E31CER-G Packaging
Insepction
XC9141E31CER-G FAQ
  • 1. How to order XC9141E31CER-G on Heisener?
  • 3. Are the XC9141E31CER-G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of XC9141E31CER-G?
XC9141E31CER-G相关产品
SIT8208AI-22-25S-12.800000X SIT8208AI-22-25S-12.800000X SiTime, -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.5V, 1, -, * 查看
RHE5G1H152J1K1A03B RHE5G1H152J1K1A03B Murata, CAP CER 1500PF 50V X8G RADIAL, Radial, * 查看
0603J2000332MDT 0603J2000332MDT Knowles Syfer, CAP CER 3300PF 200V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
CD4532BMT CD4532BMT Texas Instruments, IC 8BIT PRIORITY ENCODER 16-SOIC, 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
M39019/01-209 M39019/01-209 Sensata Technologies/Airpax, CIR BRKR MAG 500MA 240VAC 50VDC, -, * 查看
CP0603A0902CNTR CP0603A0902CNTR AVX Corporation, DIRECTIONAL COUPLER 902MHZ 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
CRCW1218402KFKEK CRCW1218402KFKEK Vishay Dale, RES SMD 402K OHM 1% 1W 1218, 1218 (3246 Metric), * 查看
TVP00RW-11-19S-S1AD TVP00RW-11-19S-S1AD Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR, -, * 查看
VI-BVJ-MX VI-BVJ-MX Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W, Full Brick, * 查看
XC9141E31CER-G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
XC9141E31CER-G
D# XC9141E31CER-G
DC/DC Converter Synchronous Step-Up Single 3.1V 0.8A 0.65V to 6V 6-Pin USP-C T/R - Tape and Reel (Alt: XC9141E31CER-G)
RoHS: Compliant
0
XC9141E31CER-G
D# XC9141E31CER-G-ND