购买 XC9141E23CER-G | XC9141E23CER-G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
XC9141E23CER-G
XC9141E23CER-G
XC9141E23CER-G
仅供参考
零件编号 XC9141E23CER-G
制造商 Torex Semiconductor Ltd
描述 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C
送货服务
XC9141E23CER-G参数
类别集成电路(IC) - PMIC - 稳压器 - DC DC 开关稳压器
封装-
ECAD
系列*
功能-
输出配置-
拓扑-
输出类型-
输出数量-
电压 - 输入(最小值)-
电压 - 输入(最大值)-
电压 - 输出(最小/固定)-
电压 - 输出(最大值)-
电流 - 输出-
频率 - 切换-
同步整流器-
工作温度-
安装类型-
包/箱-
供应商设备包-
XC9141E23CER-G Packaging
Insepction
XC9141E23CER-G FAQ
  • 1. How to order XC9141E23CER-G on Heisener?
  • 3. Are the XC9141E23CER-G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of XC9141E23CER-G?
XC9141E23CER-G相关产品
SIT1602BI-23-33S-75.000000D SIT1602BI-23-33S-75.000000D SiTime, -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 3.3V, 7, -, * 查看
2220Y1000473FFR 2220Y1000473FFR Knowles Syfer, CAP CER 0.047UF 100V C0G 2220, 2220 (5750 Metric), * 查看
1825J0500390JCT 1825J0500390JCT Knowles Syfer, CAP CER 39PF 50V C0G/NP0 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
TMK042CG1R9CD-W TMK042CG1R9CD-W Taiyo Yuden, CAP MLCC 01005 25V C0G 1.9 PF 0., -, * 查看
SN74HC253AN SN74HC253AN Texas Instruments, IC DATA SELECTOR/MUX SGL 16DIP, 16-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
LTC6101HVAHMS8#TRPBF LTC6101HVAHMS8#TRPBF Linear Technology, IC OPAMP CURR SENSE 200KHZ 8MSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
RNC50H3971BSB14 RNC50H3971BSB14 Vishay Dale, RES 3.97K OHM 1/10W .1% AXIAL, Axial, * 查看
1052000008 1052000008 Molex, LLC, SMIA55 CAMERA SOCKET BOTTOM CONT, -, * 查看
350-80-150-00-013101 350-80-150-00-013101 Preci-Dip, CONN HDR 50POS T/H 0.100 TIN, -, * 查看
D38999/24KE99BA D38999/24KE99BA Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 23POS PNL MT, -, * 查看
0739437100 0739437100 Molex, LLC, HDM BCKPLANE CLOSED END OPT ST, -, * 查看
XC9141E23CER-G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
XC9141E23CER-G
D# XC9141E23CER-G
DC/DC Converter Synchronous Step-Up Single 2.3V 0.8A 0.65V to 6V 6-Pin USP-C T/R - Tape and Reel (Alt: XC9141E23CER-G)
RoHS: Compliant
0
XC9141E23CER-G
D# XC9141E23CER-G-ND