购买 WDMF75M16T | WDMF75M16T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
WDMF75M16T
WDMF75M16T
WDMF75M16T
仅供参考
零件编号 WDMF75M16T
制造商 WeEn Semiconductors
描述 THREE PHASE RECTIFIER BRIDGE
送货服务
WDMF75M16T参数
制造商WeEn Semiconductors
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Three Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)1.6 kV
电流 - 平均整流(Io)75 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.25 V @ 75 A
电流 - 反向泄漏@Vr50 µA @ 1600 V
工作温度150°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
供应商设备包WMM01
WDMF75M16T Packaging
Insepction
WDMF75M16T FAQ
  • 1. How to order WDMF75M16T on Heisener?
  • 3. Are the WDMF75M16T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of WDMF75M16T?
WDMF75M16T 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。