购买 W6672TE320 | W6672TE320数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
W6672TE320
W6672TE320
W6672TE320
仅供参考
零件编号 W6672TE320
制造商 IXYS
描述 DIODE GEN PURP 1.75KV 6672A -
送货服务
W6672TE320参数
制造商IXYS
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)1750 V
电流 - 平均整流(Io)6672A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.37 V @ 5000 A
速度Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)52 µs
电流 - 反向泄漏@Vr100 mA @ 1750 V
电容@ Vr,F-
安装类型Chassis Mount
包/箱TO-200AF
供应商设备包TO-200AF
工作温度 - 结-40°C ~ 160°C
W6672TE320 Packaging
Insepction
W6672TE320 FAQ
  • 1. How to order W6672TE320 on Heisener?
  • 3. Are the W6672TE320 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of W6672TE320?
W6672TE320 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。