购买 VS-U5FH30BA60 | VS-U5FH30BA60数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
VS-U5FH30BA60
VS-U5FH30BA60
VS-U5FH30BA60
仅供参考
零件编号 VS-U5FH30BA60
制造商 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
描述 SOT-227 - GEN5 FRED SINGLE PHASE
数据表
封装 -
ECAD
库存 552 piece(s)
送货服务
VS-U5FH30BA60参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Single Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)600 V
电流 - 平均整流(Io)30 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If2.1 V @ 30 A
电流 - 反向泄漏@Vr30 µA @ 600 V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱SOT-227-4, miniBLOC
供应商设备包SOT-227
VS-U5FH30BA60 Packaging
Insepction
VS-U5FH30BA60 FAQ
  • 1. How to order VS-U5FH30BA60 on Heisener?
  • 3. Are the VS-U5FH30BA60 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of VS-U5FH30BA60?
VS-U5FH30BA60 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。