购买 VS-ST330C16L1L | VS-ST330C16L1L数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
VS-ST330C16L1L
VS-ST330C16L1L
VS-ST330C16L1L
仅供参考
零件编号 VS-ST330C16L1L
制造商 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
描述 SCR 1600V 650A B-PUK
送货服务
VS-ST330C16L1L参数
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - SCR
封装-
ECAD
系列VS-ST330C
电压 - 关闭状态1.6 kV
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)3 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)200 mA
电压 - 导通状态(Vtm)(最大值)1.96 V
电流 - 开状态(It(AV))(Max)720 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)1420 A
电流 - 保持(Ih)(最大)600 mA
当前 - 关闭状态(最大)50 mA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)9kA, 9.42kA
SCR类型Standard Recovery
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Clamp On
包/箱TO-200AB, E-PUK
VS-ST330C16L1L Packaging
Insepction
VS-ST330C16L1L FAQ
  • 1. How to order VS-ST330C16L1L on Heisener?
  • 3. Are the VS-ST330C16L1L price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of VS-ST330C16L1L?
VS-ST330C16L1L 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。