购买 VS-ST110S16P2PBF | VS-ST110S16P2PBF数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
VS-ST110S16P2PBF
VS-ST110S16P2PBF
VS-ST110S16P2PBF
仅供参考
零件编号 VS-ST110S16P2PBF
制造商 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
描述 SCR 1.6KV 175A TO209AC
送货服务
VS-ST110S16P2PBF参数
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - SCR
封装-
ECAD
系列-
电压 - 关闭状态1.6 kV
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)3 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)150 mA
电压 - 导通状态(Vtm)(最大值)1.52 V
电流 - 开状态(It(AV))(Max)110 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)175 A
电流 - 保持(Ih)(最大)600 mA
当前 - 关闭状态(最大)20 mA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)2700A, 2830A
SCR类型Standard Recovery
工作温度-40°C ~ 125°C
安装类型Chassis, Stud Mount
包/箱TO-209AC, TO-94-4, Stud
供应商设备包TO-209AC (TO-94)
VS-ST110S16P2PBF Packaging
Insepction
VS-ST110S16P2PBF FAQ
  • 1. How to order VS-ST110S16P2PBF on Heisener?
  • 3. Are the VS-ST110S16P2PBF price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of VS-ST110S16P2PBF?
VS-ST110S16P2PBF 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。