购买 VS-GT100LA65UF | VS-GT100LA65UF数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
VS-GT100LA65UF
VS-GT100LA65UF
VS-GT100LA65UF
仅供参考
零件编号 VS-GT100LA65UF
制造商 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
描述 MODULES IGBT - SOT-227 IGBT
送货服务
VS-GT100LA65UF参数
类别分立半导体产品 - 晶体管 - IGBT - 模块
封装-
ECAD
系列FRED Pt®
IGBT类型Trench Field Stop
组态Single Chopper
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)94 A
力量 - 最大230 W
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2.1V @ 15V, 100A
电流 - 收集器截止(最大)80 µA
输入电容(Cies)@ Vce-
输入Standard
NTC热敏电阻No
工作温度-40°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱SOT-227-4, miniBLOC
供应商设备包SOT-227
VS-GT100LA65UF Packaging
Insepction
VS-GT100LA65UF FAQ
  • 1. How to order VS-GT100LA65UF on Heisener?
  • 3. Are the VS-GT100LA65UF price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of VS-GT100LA65UF?
VS-GT100LA65UF 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。