购买 VS-25TTS16S2LHM3 | VS-25TTS16S2LHM3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
VS-25TTS16S2LHM3
VS-25TTS16S2LHM3
VS-25TTS16S2LHM3
仅供参考
零件编号 VS-25TTS16S2LHM3
制造商 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
描述 NEW INPUT THYRISTOR - D2PAK
送货服务
VS-25TTS16S2LHM3参数
系列-
电压 - 关闭状态1.6 kV
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)2 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)45 mA
电压 - 导通状态(Vtm)(最大值)1.25 V
电流 - 开状态(It(AV))(Max)16 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)25 A
电流 - 保持(Ih)(最大)150 mA
当前 - 关闭状态(最大)500 µA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)300A @ 50Hz
SCR类型Standard Recovery
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
供应商设备包TO-263AB (D2PAK)
VS-25TTS16S2LHM3 Packaging
Insepction
VS-25TTS16S2LHM3 FAQ
  • 1. How to order VS-25TTS16S2LHM3 on Heisener?
  • 3. Are the VS-25TTS16S2LHM3 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of VS-25TTS16S2LHM3?
VS-25TTS16S2LHM3 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。