购买 VS-160MT180C | VS-160MT180C数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
VS-160MT180C
VS-160MT180C
VS-160MT180C
仅供参考
零件编号 VS-160MT180C
制造商 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
描述 BRIDGE RECT 3P 1.8KV 160A MTC
送货服务
VS-160MT180C参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Three Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)1.8 kV
电流 - 平均整流(Io)160 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.85 V @ 300 A
电流 - 反向泄漏@Vr-
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱MTC
供应商设备包MTC
VS-160MT180C Packaging
Insepction
VS-160MT180C FAQ
  • 1. How to order VS-160MT180C on Heisener?
  • 3. Are the VS-160MT180C price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of VS-160MT180C?
VS-160MT180C 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。