购买 VS-150MT060WDF-P | VS-150MT060WDF-P数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
VS-150MT060WDF-P
VS-150MT060WDF-P
VS-150MT060WDF-P
仅供参考
零件编号 VS-150MT060WDF-P
制造商 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
描述 IGBT MOD 600V 138A 12MTP PRESS
送货服务
VS-150MT060WDF-P参数
类别分立半导体产品 - 晶体管 - IGBT - 模块
封装-
ECAD
系列-
IGBT类型-
组态Dual Buck Chopper
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)600 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)138 A
力量 - 最大543 W
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2.48V @ 15V, 80A
电流 - 收集器截止(最大)100 µA
输入电容(Cies)@ Vce14 nF @ 30 V
输入Standard
NTC热敏电阻No
工作温度150°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱12-MTP Module
供应商设备包12-MTP Pressfit
VS-150MT060WDF-P Packaging
Insepction
VS-150MT060WDF-P FAQ
  • 1. How to order VS-150MT060WDF-P on Heisener?
  • 3. Are the VS-150MT060WDF-P price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of VS-150MT060WDF-P?
VS-150MT060WDF-P 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。