购买 VS-10TTS08PBF | VS-10TTS08PBF数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
VS-10TTS08PBF
VS-10TTS08PBF
VS-10TTS08PBF
仅供参考
零件编号 VS-10TTS08PBF
制造商 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
描述 SCR 800V 10A TO220AB
送货服务
VS-10TTS08PBF参数
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - SCR
封装-
ECAD
系列-
电压 - 关闭状态800 V
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)1 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)15 mA
电压 - 导通状态(Vtm)(最大值)1.15 V
电流 - 开状态(It(AV))(Max)6.5 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)10 A
电流 - 保持(Ih)(最大)30 mA
当前 - 关闭状态(最大)1 mA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)95A, 110A
SCR类型Standard Recovery
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3
供应商设备包TO-220-3
VS-10TTS08PBF Packaging
Insepction
VS-10TTS08PBF FAQ
  • 1. How to order VS-10TTS08PBF on Heisener?
  • 3. Are the VS-10TTS08PBF price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of VS-10TTS08PBF?
VS-10TTS08PBF 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。