购买 VND5T100LAS-E | VND5T100LAS-E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
VND5T100LAS-E
VND5T100LAS-E
VND5T100LAS-E
仅供参考
零件编号 VND5T100LAS-E
制造商 STMicroelectronics
描述 IC PWR DRIVER N-CHAN 1:1 16SOIC
送货服务
VND5T100LAS-E参数
制造商STMicroelectronics
类别集成电路(IC) - PMIC - 配电开关,负载驱动器
封装-
ECAD
系列VIPOWER™
开关类型General Purpose
输出数量2
比率 - 输入:输出1:1
输出配置High Side
输出类型N-Channel
接口On/Off
电压 - 负载8V ~ 36V
电压 - 电源(Vcc / Vdd)Not Required
电流 - 输出(最大)22A
Rds On(Typ)100mOhm
输入类型Non-Inverting
特征-
故障保护Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
包/箱16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
供应商设备包16-SO
VND5T100LAS-E Packaging
Insepction
VND5T100LAS-E FAQ
  • 1. How to order VND5T100LAS-E on Heisener?
  • 3. Are the VND5T100LAS-E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of VND5T100LAS-E?
VND5T100LAS-E 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
VND5T100LAS-E
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
VND5T100LAS-E QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
W3008C
ANTENNA WIRELESS EXTERNAL 2.4GHZ