购买 VND5T100LAJ-E | VND5T100LAJ-E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
VND5T100LAJ-E
VND5T100LAJ-E
VND5T100LAJ-E
仅供参考
零件编号 VND5T100LAJ-E
制造商 STMicroelectronics
描述 IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 PWRSSO12
送货服务
VND5T100LAJ-E参数
制造商STMicroelectronics
类别集成电路(IC) - PMIC - 配电开关,负载驱动器
封装-
ECAD
系列VIPower™
开关类型General Purpose
输出数量2
比率 - 输入:输出1:1
输出配置High Side
输出类型N-Channel
接口On/Off
电压 - 负载8V ~ 36V
电压 - 电源(Vcc / Vdd)Not Required
电流 - 输出(最大)22A
Rds On(Typ)100mOhm
输入类型Non-Inverting
特征-
故障保护Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
包/箱12-LSOP (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
供应商设备包PowerSSO-12
VND5T100LAJ-E Packaging
Insepction
VND5T100LAJ-E FAQ
  • 1. How to order VND5T100LAJ-E on Heisener?
  • 3. Are the VND5T100LAJ-E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of VND5T100LAJ-E?
VND5T100LAJ-E 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。