购买 VN9D5D20FTR | VN9D5D20FTR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
VN9D5D20FTR
VN9D5D20FTR
VN9D5D20FTR
仅供参考
零件编号 VN9D5D20FTR
制造商 STMicroelectronics
描述 LINEAR IC'S
送货服务
VN9D5D20FTR参数
制造商STMicroelectronics
类别集成电路(IC) - PMIC - 配电开关,负载驱动器
封装-
ECAD
系列-
开关类型General Purpose
输出数量4
比率 - 输入:输出1:1
输出配置High Side
输出类型N-Channel
接口SPI
电压 - 负载4V ~ 28V
电压 - 电源(Vcc / Vdd)Not Required
电流 - 输出(最大)34.5A, 72A
Rds On(Typ)6.7mOhm, 20mOhm
输入类型Non-Inverting
特征-
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
包/箱32-PowerVFQFN
供应商设备包32-QFN (6x6)
VN9D5D20FTR Packaging
Insepction
VN9D5D20FTR FAQ
  • 1. How to order VN9D5D20FTR on Heisener?
  • 3. Are the VN9D5D20FTR price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of VN9D5D20FTR?
VN9D5D20FTR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。