购买 VN5T016AH-E | VN5T016AH-E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
VN5T016AH-E
VN5T016AH-E
VN5T016AH-E
仅供参考
零件编号 VN5T016AH-E
制造商 STMicroelectronics
描述 IC PWR DRIVER N-CHANNEL 1:1 HPAK
送货服务
VN5T016AH-E参数
制造商STMicroelectronics
类别集成电路(IC) - PMIC - 配电开关,负载驱动器
封装-
ECAD
系列VIPower™
开关类型General Purpose
输出数量1
比率 - 输入:输出1:1
输出配置High Side
输出类型N-Channel
接口On/Off
电压 - 负载8V ~ 36V
电压 - 电源(Vcc / Vdd)Not Required
电流 - 输出(最大)60A
Rds On(Typ)16mOhm
输入类型Non-Inverting
特征-
故障保护Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
包/箱TO-252-7, DPAK (6 Leads + Tab)
供应商设备包HPAK
VN5T016AH-E Packaging
Insepction
VN5T016AH-E FAQ
  • 1. How to order VN5T016AH-E on Heisener?
  • 3. Are the VN5T016AH-E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of VN5T016AH-E?
VN5T016AH-E 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。