购买 UGF2004GH | UGF2004GH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
UGF2004GH
UGF2004GH
UGF2004GH
仅供参考
零件编号 UGF2004GH
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ARRAY GP 200V 20A ITO220AB
送货服务
UGF2004GH参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列-
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)200 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)20A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If950 mV @ 10 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)20 ns
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 200 V
工作温度 - 结-55°C ~ 175°C
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
供应商设备包ITO-220AB
UGF2004GH Packaging
Insepction
UGF2004GH FAQ
  • 1. How to order UGF2004GH on Heisener?
  • 3. Are the UGF2004GH price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of UGF2004GH?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of UGF2004GH.
UGF2004GH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。