购买 UDZS6V2B | UDZS6V2B数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
UDZS6V2B
UDZS6V2B
UDZS6V2B
仅供参考
零件编号 UDZS6V2B
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 SOD-323F, 200MW, 2%, SMALL SIGNA
送货服务
UDZS6V2B参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)6.2 V
公差±2%
力量 - 最大200 mW
阻抗(最大值)(Zzt)40 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr2.7 µA @ 3 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-90, SOD-323F
供应商设备包SOD-323F
UDZS6V2B Packaging
Insepction
UDZS6V2B FAQ
  • 1. How to order UDZS6V2B on Heisener?
  • 3. Are the UDZS6V2B price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of UDZS6V2B?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of UDZS6V2B.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as UDZS6V2B pin diagram, UDZS6V2B datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
UDZS6V2B 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。