购买 TYN20X-800TFQ | TYN20X-800TFQ数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TYN20X-800TFQ
TYN20X-800TFQ
TYN20X-800TFQ
仅供参考
零件编号 TYN20X-800TFQ
制造商 WeEn Semiconductors
描述 SCR 800V 20A TO220F
送货服务
TYN20X-800TFQ参数
制造商WeEn Semiconductors
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - SCR
封装-
ECAD
系列-
电压 - 关闭状态800 V
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)1.3 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)32 mA
电压 - 导通状态(Vtm)(最大值)1.5 V
电流 - 开状态(It(AV))(Max)12.7 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)20 A
电流 - 保持(Ih)(最大)40 mA
当前 - 关闭状态(最大)1 mA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)210A, 231A
SCR类型Standard Recovery
工作温度150°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
供应商设备包TO-220F
TYN20X-800TFQ Packaging
Insepction
TYN20X-800TFQ FAQ
  • 1. How to order TYN20X-800TFQ on Heisener?
  • 3. Are the TYN20X-800TFQ price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TYN20X-800TFQ?
TYN20X-800TFQ 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。