购买 TVS07RS-15-35JA-LC | TVS07RS-15-35JA-LC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TVS07RS-15-35JA-LC
TVS07RS-15-35JA-LC
TVS07RS-15-35JA-LC
仅供参考
制造商 Amphenol Aerospace Operations
描述 CONN RCPT HSG FMALE 37POS PNL MT
数据表
TVS07RS-15-35JA-LC 数据表
送货服务
TVS07RS-15-35JA-LC参数
连接器类型Receptacle Housing
类型For Female Sockets
职位数37
外壳尺寸 - 插入15-35
外壳尺寸,MIL-
联系方式Crimp
联系尺寸22D
安装类型Panel Mount
安装功能Bulkhead - Front Side Nut
外壳材料Stainless Steel
壳完成Nickel
外壳颜色Silver
入侵保护-
材料可燃性等级-
特征Firewall Usage
屏蔽Shielded
TVS07RS-15-35JA-LC数据表
TVS07RS-15-35JA-LC Packaging
Insepction
TVS07RS-15-35JA-LC FAQ
  • 1. How to order TVS07RS-15-35JA-LC on Heisener?
  • 3. Are the TVS07RS-15-35JA-LC price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TVS07RS-15-35JA-LC?
TVS07RS-15-35JA-LC相关产品
SIT3907AC-2F-33NH-25.000000T SIT3907AC-2F-33NH-25.000000T SiTime, OSC DCXO 25.0000MHZ LVCMOS LVTTL, 4-SMD, No Lead, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
SIT1602BI-31-18E-8.192000X SIT1602BI-31-18E-8.192000X SiTime, -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 1.8V, 8, -, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
SIT1602BC-83-XXS-65.000000Y SIT1602BC-83-XXS-65.000000Y SiTime, -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.25V-3, -, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
950810CFLFT 950810CFLFT IDT, Integrated Device Technology Inc, IC FREQ GEN 200MHZ CLK 56-SSOP, 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width), MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
RG1005P-823-B-T5 RG1005P-823-B-T5 Susumu, RES SMD 82K OHM 0.1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
1840R-34K 1840R-34K API Delevan Inc., FIXED IND 15UH 324MA 1.2 OHM TH, Axial, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看