购买 TVS06RK-15-35SA-LC | TVS06RK-15-35SA-LC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TVS06RK-15-35SA-LC
TVS06RK-15-35SA-LC
TVS06RK-15-35SA-LC
仅供参考
制造商 Amphenol Aerospace Operations
描述 CONN PLUG HSG FMALE 37POS INLINE
数据表
TVS06RK-15-35SA-LC 数据表
送货服务
TVS06RK-15-35SA-LC参数
连接器类型Plug Housing
类型For Female Sockets
职位数37
外壳尺寸 - 插入15-35
外壳尺寸,MIL-
联系方式Crimp
联系尺寸22D
安装类型Free Hanging (In-Line)
安装功能-
外壳材料Stainless Steel
壳完成Passivated
外壳颜色Silver
入侵保护Environment Resistant
材料可燃性等级-
特征Coupling Nut, Firewall Usage, Self Locking
屏蔽Shielded
TVS06RK-15-35SA-LC数据表
TVS06RK-15-35SA-LC Packaging
Insepction
TVS06RK-15-35SA-LC FAQ
  • 1. How to order TVS06RK-15-35SA-LC on Heisener?
  • 3. Are the TVS06RK-15-35SA-LC price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TVS06RK-15-35SA-LC?
TVS06RK-15-35SA-LC相关产品
SIT1602BC-31-30E-60.000000Y SIT1602BC-31-30E-60.000000Y SiTime, -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 3.0V, 6, -, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
1210Y2500182KXT 1210Y2500182KXT Knowles Syfer, CAP CER 1800PF 250V X7R 1210, 1210 (3225 Metric), MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
C0805C102K4RALTU C0805C102K4RALTU KEMET, CAP CER 1000PF 16V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
EL5724IRE EL5724IRE Intersil, IC INTEGRATED BUFFER 24-HTSSOP, 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
4-1571987-0 4-1571987-0 TE Connectivity ALCOSWITCH Switches, SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V, -, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
RNF14FTD14K7 RNF14FTD14K7 Stackpole Electronics Inc., RES 14.7K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
VI-BN2-EU-S VI-BN2-EU-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W, Full Brick, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
TVS06RK-15-35SA-LC 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。