购买 TVS06RK-15-19HA-LC | TVS06RK-15-19HA-LC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TVS06RK-15-19HA-LC
TVS06RK-15-19HA-LC
TVS06RK-15-19HA-LC
仅供参考
制造商 Amphenol Aerospace Operations
描述 CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
数据表
TVS06RK-15-19HA-LC 数据表
送货服务
TVS06RK-15-19HA-LC参数
类别连接器,互连器件 - 圆形连接器 - 外壳
封装-
ECAD
系列MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV
连接器类型Plug Housing
类型For Male Pins
职位数19
外壳尺寸 - 插入15-19
外壳尺寸,MIL-
联系方式Crimp
联系尺寸20
安装类型Free Hanging (In-Line)
安装功能-
紧固类型Threaded
方向A
外壳材料Stainless Steel
壳完成Passivated
外壳颜色Silver
入侵保护Environment Resistant
材料可燃性等级-
特征Coupling Nut, Firewall Usage, Self Locking
屏蔽Shielded
TVS06RK-15-19HA-LC数据表
TVS06RK-15-19HA-LC Packaging
Insepction
TVS06RK-15-19HA-LC FAQ
  • 1. How to order TVS06RK-15-19HA-LC on Heisener?
  • 3. Are the TVS06RK-15-19HA-LC price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TVS06RK-15-19HA-LC?
TVS06RK-15-19HA-LC相关产品
LICAL-TRC-MT LICAL-TRC-MT Linx Technologies Inc., IC TRANSCODER MT BI-DIR 20-SSOP, 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width), MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看