购买 TVP00RW-25-24JA-LC | TVP00RW-25-24JA-LC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TVP00RW-25-24JA-LC
TVP00RW-25-24JA-LC
TVP00RW-25-24JA-LC
仅供参考
制造商 Amphenol Aerospace Operations
描述 CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT
数据表
TVP00RW-25-24JA-LC 数据表
送货服务
TVP00RW-25-24JA-LC参数
类别连接器,互连器件 - 圆形连接器 - 外壳
封装-
ECAD
系列MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV
连接器类型Receptacle Housing
类型For Female Sockets
职位数24
外壳尺寸 - 插入25-24
外壳尺寸,MIL-
联系方式Crimp
安装类型Panel Mount
安装功能Flange
紧固类型Threaded
方向A
外壳材料Aluminum
壳完成Cadmium
外壳颜色Olive Drab
入侵保护Environment Resistant
材料可燃性等级-
特征-
屏蔽Shielded
TVP00RW-25-24JA-LC数据表
TVP00RW-25-24JA-LC Packaging
Insepction
TVP00RW-25-24JA-LC FAQ
  • 1. How to order TVP00RW-25-24JA-LC on Heisener?
  • 3. Are the TVP00RW-25-24JA-LC price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TVP00RW-25-24JA-LC?
TVP00RW-25-24JA-LC相关产品
SIT8209AI-22-28S-133.333330T SIT8209AI-22-28S-133.333330T SiTime, -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.8V, 1, -, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
PLV1D680MCL1 PLV1D680MCL1 Nichicon, CAP ALUM POLY 68UF 20% 20V T/H, Radial, Can, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
0032.0804 0032.0804 Schurter Inc., FUSE HLDR CART 250V 6.3A PNL MNT, -, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看