购买 TVP00RK-25-187SB-S15 | TVP00RK-25-187SB-S15数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TVP00RK-25-187SB-S15
TVP00RK-25-187SB-S15
TVP00RK-25-187SB-S15
仅供参考
制造商 Amphenol Aerospace Operations
描述 CONN RCPT FMALE 187POS GOLD SLDR
数据表
TVP00RK-25-187SB-S15 数据表
送货服务
TVP00RK-25-187SB-S15参数
类别连接器,互连器件 - 圆形连接器
封装-
ECAD
系列MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? HD
连接器类型Receptacle, Female Sockets
职位数187
外壳尺寸 - 插入25-187
外壳尺寸,MIL-
安装类型Panel Mount, Flange; Through Hole
终止Solder
紧固类型Threaded
方向B
入侵保护Environment Resistant
外壳材料,完成Stainless Steel
联系完成Gold
特征Firewall Usage, Shielded
电压额定值-
目前评级-
TVP00RK-25-187SB-S15数据表
TVP00RK-25-187SB-S15 Packaging
Insepction
TVP00RK-25-187SB-S15 FAQ
  • 1. How to order TVP00RK-25-187SB-S15 on Heisener?
  • 3. Are the TVP00RK-25-187SB-S15 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TVP00RK-25-187SB-S15?
SIT9002AC-48N25ST SIT9002AC-48N25ST SiTime, OSC PROG HCSL 2.5V STBY 25PPM, 6-SMD, No Lead, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? HD 查看
416F44033CDR 416F44033CDR CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 44.000 MHZ 18PF SMT, 4-SMD, No Lead, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? HD 查看
MKP385591063JYM5T0 MKP385591063JYM5T0 Vishay BC Components, CAP FILM 9.1UF 5% 630VDC RADIAL, Radial, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? HD 查看
ISL5120IBZ ISL5120IBZ Intersil, IC SWITCH DUAL SPST 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? HD 查看
RNC60J4751BSRE6 RNC60J4751BSRE6 Vishay Dale, RES 4.75K OHM 1/4W .1% AXIAL, Axial, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? HD 查看
CMF551M4700FKRE CMF551M4700FKRE Vishay Dale, RES 1.47M OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? HD 查看
RJ13PR500 RJ13PR500 Copal Electronics Inc., TRIMMER 50 OHM 0.75W TH, -, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? HD 查看
510-83-180-15-002101 510-83-180-15-002101 Preci-Dip, CONN SOCKET PGA 180POS GOLD, -, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? HD 查看